Telefon » +420 602 156 600

Vítám Vás na svých stránkách. Jmenuji se Markéta Hejmová a k pomoci ostatním jsem se dostala jak jinak – než přes své vlastní zdravotní problémy. Cesta to nebyla lehká. Nebyla lehká, ale jak se nakonec ukázalo, nebyla ani nemožná. Od té doby však vím, že ten, kdo je ochoten a pevně odhodlán něco pro své zdraví udělat a uzdravit se chce, má obrovskou pravděpodobnost uzdravit se téměř z čehokoliv.

Jsem připravena podat Vám pomocnou ruku. Avšak jsem pouze Vaším poradcem, průvodcem a společníkem na Vaší cestě. Kráčet po ní musíte vy sami. Je to Vaše cesta…

Něco málo o mně:

Ještě před pár lety jsem si neuměla představit svůj život bez práce v mezinárodní korporaci. Zvyklá dlouhé roky pracovat od rána do noci, o víkendech a vlastně kdykoliv, jsem nakonec skončila u toho, že jsem si neuměla ani odpočinout, neboť jsem ve dne v noci pořád něco řešila. Bavilo mě to, s životním přístupem, který mi vtloukali do hlavy již na střední škole, jsem neznala slovo “nejde” a slovo problém bylo kdysi, jednou provždy, přejmenováno na slovo “challenge”.

Nebudu vyjmenovávat seznam všech diagnóz, ale bylo jich nakonec tolik, že se nikdo ani nedivil, jak zle mi je. Většinou se divili, že jsem ještě vůbec živá. 15 let mi všichni možní odborníci hledali příčinu každodenních bolestí hlavy. Nenašli nic.

Jakožto ředitelka české pobočky jsem měla k dispozici nadstandardní lékařkou péči i dostatek finančních prostředků k tomu, abych si případně další potřebná vyšetření připlatila. Nepomohlo to. Nepomohlo nic. Samozřejmě. Jak by také mohlo, když člověk neumí zpomalit a odpočinout si. Poté, co jsem zkolabovala přímo na schodech jednoho nadstandardního lékařského zařízení mi v konečném důsledku pomohli až dva staří, moudří lékaři, kteří, když viděli, kolik dlouhých let a vyšetření jsem absolvovala bez jakéhokoliv výsledku ... odporoučeli mě „mimo protokol“ směrem k alternativní medicíně a psychosomatice.

A tak jsem začala hledat...
......Bohužel dost pozdě. A podle toho to i stálo a bolelo. Ani přes to, že jsem kolabovala přímo v ordinacích, ani přes to, že nic neříkající gamaglobulinové injekce vyvolávaly takové reakce, že i sami lékaři trnuli hrůzou, co bude dál. Bolel každý kousek těla, nebylo možné si sednout, lehnout, nic. Roky přecházená borrelióza, paralizovaný nervový systém tak, že jsem při pokusech vstát ze židle padala přímou čarou rovnou k zemi, období, kdy jsem se dusila, s bříškem, které se „bez důvodu“ nafukovalo tak, že jsem vypadala jak týden před porodem....Nadopována za ty roky nedopočitatelným množstvím všemožných léků, nemluvě o tom, že při pohledu do svého očkovacího průkazu dnes nedokážu pochopit, jak mi někdo mohl, do již tak přiotráveného a zatoxikovaného organizmu, s klidným svědomím píchnout byť jedno jediné očkování navíc. Ano, hodně a hodně ráda jsem v minulosti cestovala. Všude, kde se dalo. Byla jsem důsledná, poslouchala všechna doporučení a nechtěla nic zanedbat. A podle toho vypadal i očkovací průkaz – musely se tam dolepovat další stránky, aby se to tam všechno vůbec vešlo.

Co přesně bylo nejhorší, nevím. Jen vím, že nebýt pomoci dobrých a schopných lidí, v mém případě zejména léčitelů, kteří mě stavěli na nohy z toho nejhoršího více než rok, dnes bych tyto stránky jisto jistě nepsala a ostatním, kteří mají zájem se sebou něco udělat, nepomáhala.

..... Velice mi tenkrát pomohli. Ale hlavně, ukázali cestu, kudy jít dál. Byli a dodnes jsou moji velkou inspirací.

Všechno, čím jsem prošla, mě mnohé naučilo. Mezinárodní korporace jednat s lidmi a komunikovat. V konečném důsledku mě to sice skoro zničilo, na druhou stranu však naučilo to hlavní. To, jak se mám či nemám chovat sama k sobě a že jsou i důležitější věci, než jen práce.

Celostní medicína a detoxikace organizmu

Moji, dnes již dobří přátelé léčitelé, mi pak navíc dali odhodlání a víru sama v sebe. Nový pohled na život a energie kolem nás. A po překonání toho nejhoršího sílu jít dál.

Obešla jsem za tu dobu snad všechny diagnostické přístroje, které se k detoxikacím a léčebným postupům používají. Naučila jsem se opět mnohé – ať už o jednotlivých přístrojích nebo o tom, jak věci dělat či nedělat. Oberon, který jsem si nakonec pořídila, jsem si v tu dobu pořizovala zejména pro sebe a svoji rodinu. V té době dokola předepisované chemické odparazitovávací kůry nešly brát do nekonečna. Možná šly, nevím, už jsem nechtěla. S mnohým mi jistě velice pomohly, nicméně na té druhé straně - játra jsem dávala do pořádku ještě rok a půl po dobrání té poslední.

Chvilku to sice trvalo, nicméně dnes jsem zdravějsí, než většina mého okolí. Od té doby již nějaký ten rok uplynul. Postupem času jsem automaticky přešla k léčení rodiny, přátel a všeho živého včetně pejsků a zvířátek vůbec. Prostě všech, kteří mají zájem posunout svůj život k lepšímu a jsou pro to ochotni i sami něco udělat. Používám preparáty z bylinek - ty dle mého názoru k člověku patří a byly pro něho stvořeny. Chemické léky nepoužívám ani pro sebe, ani pro své klienty, ani pro zvířata. Miluji přírodu a všechno živé – a nevěřím, že mne může uzdravit lék, který byl testováním na zvířatech vyvinut.

Věřím v moc přírody, věřím sama v sebe a věřím ve zdravý úsudek svůj i mnoha lidí, které mám to štěští mít vedle sebe.

Jak říká jeden můj kamarád – když už opravdu nevíš, co je správně a nemůžeš se rozhodnout, podívej se z okna. Příroda ti řekne… Je to pravda, řekne. Jen si člověk musí najít čas na to, aby to, co je vlastně nad hvězdy jasné, dokázal a ve své lidské pohodlnosti a omezenosti (pardon:-) ) vidět a hlavně – vidět vůbec chtěl.

 

...... Nicméně všechno zlé bylo k něčemu dobré....

Díky tomu, co jsem sama prožila (a přežila), nyní dobře vím, o čem mí klienti hovoří. Vím, jak se cítí. Vím, jaké to je .... jen přežívat…

....... Nicméně už také vím, jak pomoci.

 

 

 

Absolvovaná školení

Cerifikát Technika kvantového doteku Matrixu I. pod vedením Pavla Vondráška
Cerifikát Technika kvantového doteku Matrixu I. pod vedením Pavla Vondráška
Cerifikát Technika kvantového doteku Matrixu II. pod vedením Pavla Vondráška
Cerifikát Technika kvantového doteku Matrixu II. pod vedením Pavla Vondráška
Certifikát Reflexni terapie - pod vedením pana Neruda/Diochi
Certifikát Reflexni terapie - pod vedením p. Neruda
Certifikát Shamballa, škola Martina Ospalíka
Certifikát Shamballa, škola Martina Ospalíka
Certifikát Reiki, škola Martina Ospalíka
Certifikát Reiki, škola Martina Ospalíka
Cerifikát Oberon Titanium Aurom - Quantum
Certifikát Oberon Titanium Quantum
Certifikát Psychosomatika 1
Certifikát Psychosomatika 1
Certifikát Psychosomatika 2
Certifikát Psychosomatika 2
Certifikát Psychosomatika 3
Certifikát Psychosomatika 3