Telefon » +420 602 156 600


Celá naše rodina je moc ráda, že poznala Markétu, která nám ukázala cestu bez klasických léků - antibiotik apod. Pomohla nám již od řady nemocí, vždy jsme byli velmi překvapeni, jak efektivně nám plazma a doporučené přírodní preparáty rychle pomohly. Nejvíce si vážíme pomoci pro naši malou dcerku, kterou trápil těžký atopický ekzém a alergie, strávili jsme opravdu hodně času po všech možných doktorech a všichni nám de facto říkali, že z toho prostě vyroste. K tomu nám samozřejmě dávali různé léky vč. kortikoidů, ale po přečtení příbalových letáků jsme si řekli, že toto není to správné řešení. Jako rodič se nechcete dívat na své dítě, jak se trápí, a říkáte si, že musí být nějaká jiná cesta. Pak jsme potkali Markétu, ta nám dala přesnou diagnostiku (dozvěděli jsme se o virech a parazitech, co měla bohužel v tělíčku) a postupným léčením ekzém začal ustupovat, po všech těch „trápeních“ se nám neskutečně ulevilo, dcera je zdravá a výborně prosperuje. Když máme trochu náznak na ekzém, tak stačí zavolat Markétě a tělíčko opěr pročistí. Markéto – patří Vám velké díky!

Všem doporučuji tuto cestu vyzkoušet. T.
Terezka

Díky onemocnění zvaném atopický ekzém, kterým jsem trpěla od dětství, jsem měla tu čest setkat se s Markétkou, která mi od něj pomohla. Po diagnostice ve kterém vyšlo přemnožení viry, plísně, bakterie, paraziti a nasazení přírodních preparátů začal ekzém ustupovat a po měsíci zmizel úplně postupně mizí i alergie (med, psi) a celkově se cítím více v energii - živá.
Děkuji Markétko, že tu pro nás jsi, i mě jsi inspirací a posunuješ mě dál, a dáváš mi pocit lepších zítřků při konání dobra a smysluplných věcí.
Krásný den, s láskou R.
Romana

Vážená paní Hejmová,

dovolte mi poděkovat za Vaši pomoc. Přišel jsem k Vám s bolestmi kloubů a únavou. Dlouhodobě jsem užíval předepsané léky, bez efektu. Vy jste mi ukázala, že to jde i jinak.
Na Vaše doporučení jsem úplně změnil stravu a stále beru přírodní preparáty. Na plazmování jsem nevěřil. Už věřím. Úleva se dostavila. Nebylo to hned, trvalo to několik měsíců. Vím, že nesmím polevit, nejsem už nejmladší. Když se něco dlouho kazí, o to déle se to pak napravuje. A při každé návštěvě u Vás mne znovu motivujete, za což Vám také děkuji.
S úctou a pozdravem Josef.
Josef

Milá Markéto,

chci Ti na těchto stránkách upřímně poděkovat za Tvoji obětavost, cenné rady a neutuchající trpělivost při zvládání mého onkologického onemocnění.
Díky Tvým doporučením ohledně detoxikace spojeném s užívání přírodních preparátů a díky absolvování série frekvenčních terapií se po dlouhé době opět cítím dobře a jsem plná energie.

Díky, srdíčkové upřímné díky, Ivana
Ivana

Dobrý večer Markétko,
chtěla bych Vám poděkovat za zájem o mé zdraví, Vaše léčení plazmováním a ukázání směru, jak dál žít, abych znovu vyčerpáním opět nepadla.
Před rokem jsem upadla na pár hodin do bezvědomí a já jsem málem odešla navždy od svých dětí a bez rozloučení. Ten návrat zpět do fungování v životě je sice na delší dobu, ale je. Vás jsem potkala v době, kdy jsem pořád neměla žádnou sílu, neboli energii a moje zdraví bylo stále ve velmi špatném stavu,
V květnu letošního roku jsem díky mé kamarádce poznala Vás, diagnostikovala jste během několika hodin nemoci a to, co lékařům trvá už celý rok. Nabídla jste mi mimo jiné i možnost plazmování a díky plazmování se mi vrátila moje energie. Je pravdou, že na poprvé jsem nespala po plazmování dvě noci, jak jsem byla nabitá energií. Další plazmování mi přineslo očistění celého trávícího systému. Přirovnala bych to k situaci, jako když kominík po dlouhé době vyčistí řádně komín,
Po 8 měsících se vydávám na vycházky bez berle a ještě se nekolébám jako kačena.
No a konečně se začínám i odvodňovat , byť jsem do té doby prošla léčebnou kúrou chemickými léky, zkoušela jsem bylinky, celer, petrželovou nať,
Markétko, moc Vám děkuji za pomoc, nechci Vám dělat žádnou reklamu k zázraku plazmování a dalšího léčení pod Vaším vedením. Jen. Chci poděkovat, že jsem se vrátila zpět do života. Šrámy se sice budou hojit déle, ale to už je na mně. Byla bych ráda, aby lidé, kteří budou číst tyto řádky věděli, že dnešní bezohledná doba má hodně necitelných lidí a bez zájmu o druhého. Ale lidí, Vašeho ražení, kteří nepovolí a snaží se Vám pomoct a pomáhají, dokud Vás nedostanou do stavu normálu, t.j. fungování fyzického i psychického, těch je málo.
S pozdravem Yveta

Brno, 12. srpna 2017

Yveta

U Markéty jsem řešil několik problémů. Návštěva začíná vyslechnutím toho, co člověka trápí a následně probíhá diagnostika, která kombinuje více přístupů. Probíhá dialog, kdy léčba spočívá z části v nasměrování pacienta k tomu, aby zapojil i své vlastní úsilí - a to zejména vhodnou úpravu životosprávy a uvědomil si možné vlivy svých zvyků na své zdraví. To je pak doplněno a kombinováno s doporučením nasadit konkrétní léčivé byliny či jejich kombinaci. Na první pohled "babské" rady mají hlubší význam a překvapivě se shodovaly s názory některých lékařů. Pokud se radami řídíte, zlepšení se dostaví. Plazmový generátor, kdy je zřejmě nejdůležitější správné nastavení frekvencí, pak tento proces doplňuje a urychluje.

Například léčba zánětu kloubů, kterou jsem trpěl, byla postavena na identifikaci problému s vazbou na konkrétní orgán. V mém případě byl pak hlavní důraz kladen na vhodně sestavený jídelníček a celkovou životosprávu, doplněno o konkrétní bylinné preparáty a léčebné frekvence vedoucí k urychlení léčby. Krátce na to bylo doporučení velmi podobně formulováno klasickou západní medicínou se stejným závěrem ohledně léčebné úpravy stravy.

Letité problémy s bolestí hlavy a extrémní únavou, které jsem vždy ad hoc řešil opiáty, Markéta vyřešila doporučeními týkajícími se změn v oblasti životosprávy a podpůrnými přírodními preparáty v kombinaci se skupinou frekvencí plazmového generátoru. Chce to vůli, trpělivost a rovněž i vlastní disciplínu a problémy, které člověka roky trápily, postupně ustupují.

Proces uzdravení není jen o tom, nechat se léčit, ale především sám si uvědomit odpovědnost za své zdraví - ať člověk využívá pomoci lékaře či léčitele.
LM

Jmenuji se Patricie a již od dětství mi bylo řečeno, že se mám o své zdraví starat. Jak? No přece pravidelným posloucháním rad renomovaných doktorů. Myslím si, že si každý nese určité představy o životě právě z dětství a hlavně od svých rodičů. A tak jsem jako poslušná holčička chodila pravidelně na prohlídky, chodila jsem na povinná očkování, a když se u mě něco objevilo, automaticky mi bylo předepsáno všemocné antibiotikum. Bohužel, výsledek na sebe nenechal dlouho čekat, dostavil se s pubertou. Už od útlého věku mi padaly vlasy, což se v pubertě rapidně zhoršilo, antibiotika na mě přestala fungovat úplně, poté se u mě objevila alergie na lepek, a v patnácti letech jsem ke všemu ještě neskutečně přibrala na váze, takže si dokážete domyslet, že mi nebylo moc do zpěvu. Naštěstí jsem byla nemocná maximálně jednou roka, takže zase nic tak hrozného mi podle všech ostatních nebylo.

Následovala dráha všemožných léků, diet, řečí, dohadů, posuzování, domněnek, ježdění po všech možných doktorech a výsledek? Nic, tedy nic z mého pohledu. Z pohledu ostatních jsem byla typický pacient. A tak jsem dělala to, co většina lidí. Nic. Myslela jsem, že to ze mě nějakým zázrakem vyprchá, vyřeší se to samo, případně dostanu od doktora nějaký všelék a sama nebudu muset dělat nic. A tak jsem s tím žila dál a dál a nic jsem neřešila.

Zlom ovšem přišel v okamžiku, když jsem dostala růži, což je cosi jako angina na kůži, která se u mě projevila puchýři v obličeji i uvnitř celé pusy. Nejprve jsem na doporučení rodiny došla za paní doktorkou, která mi automaticky předepsala další antibiotika. Vzhledem k předchozím zkušenostem, kde antibiotika stejně již vůbec nefungovala, jsem si řekla dost, nenechám do sebe zase házet další chemikálie. Vypadala jsem s tím olezlým obličejem jako klaun… jen mě posadit na stoličku do cirkusu. Tak jsem došla za Markétou, ta mě změřila, několikrát něco odplazmovala a hlavně mi vysvětlila, co se mi děje a co mám na obličeji, dala přírodní preparáty a odporoučela mě do peřin s tím, že mám hodně pít, větrat, brát bylinkové preparáty a hlásit svůj stav. A také mi řekla to, co se mi ostatní říci báli. Pravdu. Jak to je a co bude, nebudu-li pro sebe nic dělat ani nadále.

Chvíli mi trvalo to všechno vstřebat a přiznám se, že ne úplně všemu jsem věřila a rozuměla. Šlo to chvilku stylem jedním uchem dovnitř a druhým ven. Byla jsem na rozpacích a snažila jsem se to všechno pochopit.

Nicméně po týdnu jsem šla k paní doktorce na kontrolu s jasně viditelnými výsledky. To, že jsem na antibiotika ani nesáhla a léčila růži v obličeji kytičkama a plazmou, jsem jí neřekla.

Odcházela jsem od ní s pocitem, že něco je jinak. A bylo. Odzkoušela jsem si na vlastní kůži, že vyléčit se dá i bez chemie a antibiotik, pár věcí pochopila a od té doby nechci o antibiotikách ani slyšet. Každý mámě jiný přístup k životu a od toho se to také odvíjí. Nicméně jsem rovněž pochopila, že zdraví máme jenom jedno a že za případnou nemoc si můžeme jen a jen my sami.
Patricie

"Když jsem k paní Hejmové přišla, měla jsem akné a celkově problémy s pletí, na které nic nepomáhalo. Až plazmový generátor a přírodní přípravky mi s pletí velmi pomohly, nové pupínky se netvoří a jizvy po těch starých postupně mizí, z čehož mám velikou radost. Zároveň bych chtěla ocenit velmi milý přístup a velikou snahu mi pomoci a vyřešit mé zdravotní problémy."
Kamila M.

Markéta je svým životním příběhem inspirací pro nemocné bez diagnózy či s dlouholetými problémy. Už setkaní s ní je prevencí rezignace:-). Její vytrvalá snaha pomoci a vyřešit zdravotní problémy druhých je postavena na vlastní zkušenosti, že je to možné.
Lukáš

Paní Hejmové bych chtěl poděkovat za pomoc s léčbou několik let trvajícího problému – s léčbou molusek. S pomocí bylinek a plazmového generátoru jsem se tohoto problému zbavil za 3 návštěvy. Ještě jednou díky
Pavel K.

Chtěl bych moc poděkovat Markétě za léčbu mých dvou prasat. Jak to udělala, nevím, nicméně dvouměsíční prase, které bylo odsouzeno na porážku kvůli velké kýle, po měsíci léčby žádnou kýlu nemá a je naprosto fit. Druhé, půlroční, skoro nechodilo - když bylo malé, přejel mu nohy pás. Zázraky se občas dějí - po kýle není ani památky a druhé běhá po dvorku. Obě jsou zase zdravá. Ještě jednou díky moc.
Zd.

Člověk se nemůže od základu změnit. Základní myšlenkové vzorce jsou mu dány geneticky a výchovou a je nemožné, ve většině případů i nežádoucí, změnit osobnost.

Každý ale máme v sobě namixován souhrn povah a vlastností. A je na každém z nás, jestli tyto svoje jednotlivé vlastnosti a schopnosti rozpoznáme, rozvineme či třeba upozadíme.

Základem takovéhoto rozvoje je poznání sebe sama a určení si, čeho chceme dosáhnout. Anebo, čeho se chceme oprostit. Neradosti ze života, stresu, zdravotních problémů. Takovéto pochopení sebe sama může přijít krůček po krůčku, ale i skokem, je ale nezbytným předpokladem cesty vpřed.

Každý si musí vybrat, co chce. Co od života čeká, a jak ho chce žít. Určení cíle je ale jen částí úkolu, důležité je vybrat si cestu a nejdůležitější je po této cestě kráčet. A není to vůbec jednoduché, oprostit se od stereotypů, obav, strachu či nechutě. Je lehčí, když Vás na vaší cestě bude provázet někdo, kdo si danou podobnou cestou prošel a kdo takto pomohl projít mnoha jiným.

Pakliže chcete něčeho dosáhnout, třeba být šťastnější, spokojenější či zdravější, pak mohu doporučit Markétu jako vašeho průvodce a rádce. Její přístup není založen na certifikátech či načtených poučkách. Ona si svoji proměnu prožila.
Jirka

Ahoj Markét,

první návštěva u Tebe byla pro mě překvapením, normální, upovídaná žena, která mi pomocí své metody sdělila neskutečně moc informací o mém těle. Přišla jsem za Tebou s boreliózou, EB viry, únavou, myomy, bolestmi různého druhu a kdoví čím. Postupně jsme na schůzkách odstraňovaly problémy. Je pravdou, že se svojí metodou a preparáty dokážeš hodně. Ale, ale, ale spousta práce byla a je i na mně, úprava jídelníčku, pitného režimu a sebekázně. Uf, Uf... Markéto, jsi člověk, který má odpověď na veškeré moje dotazy. Motivuješ mně. Z mého pohledu jsi velmi vnímavá a pečlivá osoba, která mi dokáže říct na rovinu jak se věci mají. Pokud vidím věci zpětně, tak mohu říct, že jsi mě posunula i jako člověka, pomohla mi ve vnímání sebe sama i dění okolo mě. Jsem vděčná, že jsem Tě Markéto poznala a že k Tobě stále mohu chodit. Děkuji. Krásné dny,
Zdenka

S Markétou se známe mnoho let. Její přístup k léčení mi velmi vyhovuje. S alternativním léčením máme už z minulosti bohaté zkušenosti, ale kdo nemá, může pro něj být výhodou, že Markéta není typická léčitelka a umí mnoho souvislostí nemoci pro laika velmi srozumitelným způsobem popsat a vysvětlit.

Propojuje léčení plazmovým generátorem s různými přírodními přípravky a radami, které se týkají hlavně stravování. Je pro nás důležité, že u Markéty máme možnost i provedení diagnostiky, takže rychle víme co se děje a můžeme případné problémy vyřešit hned v zárodku.

Léčba funguje opravdu rychle na různé akutní stavy: Virózy, bakteriální infekce apod.

Na chronická nebo vážnější onemocnění to chce čas, ale určitě se to vyplatí.

Já ani moje děti nejsme skoro nemocné a cítíme se mnohem lépe než dřív.
J.