Telefon » +420 602 156 600

 

AWL Plazmový generátor

 - využívá zvukem modulované plazmové světlo dodávající energii a informace, které pronikají hluboko do tkání léčené osoby.

 - zaměřuje se na speciální frekvenci vysílanou nežádoucím mikroorganismem a účinně ho likviduje.

 - detoxikuje a zbavuje tak tělo např. plísní, virů, bakterií, kvasinek i parazitů - tedy původců a průvodců většiny zdravotních potíží.

Plazmatické vlnění je, jednoduše řečeno, rezonanční světlo. Integrace světla a zvuku. Toto vlnění zvyšuje elektrické napětí na membránách buněk. Byl to Royal Rife, který objevil, že splynutí těchto dvou forem energií spolu vytváří frekvence, které blahodárně působí na organizmus.

Pro koho je, případně není, terapie vhodná

  • Terapie je vhodná jak u akutních stavů, tak u chronických potíží
  • Plazmování není vhodné při těhotenství a pro osoby s kardiostimulátorem
  • Po ošetření je třeba důsledně dodržet pitný režim (vypít 2-3l vody!) pro vyplavení zlikvidovaných patogenů z těla.

Na rozdíl od starších přístrojů je nutná jen třetinová doba ošetření.

 

AWL plazmový generátor se s úspěchem používá jak pro akutní stavy (bolest zubů, angína, chřipka, plané neštovice, mononukleóza, atd.), tak i pro chronické zátěže (přítomnost borélií, EBV, Herpesových virů, chlamydií, parazitů, zácpa atd.).

Výhodou frekvenční terapie je její vysoká efektivnost, rychlá úleva, bezbolestná aplikace a poměrně malá časová náročnost ve srovnání s jinými metodami. 

AWL PLAZMOVÝ GENERÁTOR využívá princip bezkontaktního přenosu frekvencí dle poznatků a praxe průkopníka této metody selektivního ničení mikroorganismů - Dr. Royala Raymonda Rifa.

 

JE DŮLEŽITÉ VĚDĚT

  • Došlo-li k usmrcení parazitů najednou, může dojít k přetížení lymfatického systému s vytvářením otoků či boláků, a pokud je organizmus příliš oslabený může to být pro něj velká zátěž, proto je důležité se plazmovat postupně, koneckonců toto pravidlo platí při všech detoxikačních metodách, technikách a procesech.
  • Je třeba si uvědomit, že plazmováním dochází k rozpukání a úhynu velkého množství parazitů. Jsou plní cukrů, kyselin a toxických látek a bude logicky chvíli trvat, než tyto zplodiny tělo vyloučí.
  • Únava i několik dní po plazmování.
  • Mohou nastat krátkodobé střevní obtíže či krátkodobá nevolnost.
  • V případě tasemnic může dojít k zácpě /uhynulí červi mohou blokovat střevo/.
  • Asi tři týdny po plazmování mohou být zhoršené testy na cukrovku, ale i jaterní testy (nedoporučujeme tyto testy do tří týdnů plazmě absolvovat, nebudou dlouhodobě vypovídající).

U zdravého člověka dojde pouze k útlumu či únavě a klidový režim a dostatečný spánek tělo rychle zregeneruje. Je tedy důležité posouzení po každém použití, sledování konkrétních účinků a nastavení optimální délky a frekvence plazmování.

 

 

Všechny přístroje či postupy uvedené na tomto webu nenahrazují odbornou lékařskou péči, proto nemohou být použity k potvrzení, vyvrácení ani stanovení diagnózy a slouží pouze jako informační pomůcka pro nastavení změn životního stylu.

Toto pracoviště není lékařským zařízením.