Telefon » +420 602 156 600

Proč je detoxikace důležitá a s čím Vám mohu pomoci

Detoxikace je proces, při kterém se tělo zbavuje nežádoucích látek, které mohou být pro organismus toxické a mohou stát za celou řadou zdravotních problémů. Detoxikace hlubokých tkání není jednoduchou a popravdě ani rychlou záležitostí. Vždy záleží zejména na jedinci samotném - jak dobře se o sebe stará, případně jak moc a jak dlouho se (ne)zanedbává. Nevyvážená a nepravidelná strava, stres, často opomíjený pitný režim, toxické životní prostředí, nedostatek spánku a pohybu....to jsou jedny ze základních faktorů, které celkovou intoxikaci organismu z velké míry ovlivňují. Přidáme-li postupné oslabování imunity a další nežádoucí látky, které v sobě člověk během svého života naakumuluje, problém na sebe nenechá dlouho čekat.

Správná detoxikace netrvá jen týden, ale může trvat několik měsíců, u dlouhodobých chronických problémů i déle. Pokud někdo tvrdí, že se za týden detoxikoval, tak pravděpodobně vůbec neví, o čem mluví. Jak se může tělo očistit za jeden týden, když jej člověk desítky let "zásobuje" nevhodnou stravou a podobně?

Za jeden týden si možná tak trochu vyprázdní střeva. Možná......

Otázka tedy zní: Jak dlouho může takto zanesený tělesný systém vůbec fungovat a nebylo by lepší s tím začít něco dělat včas....dokud to ještě nebolí tolik?

Většina lidí si bohužel myslí, že detoxikovat organismus je rychlé a jednoduché. Zkušenosti však říkají, že alternativní cestou jdou poměrně rychle odtranit problémy zvané akutní. Pokud bude klient spolupracovat a dodržovat daná doporučení, u akutních problémů lze, ve většině případů, zastavit angínu, chřipku, zalehlé uši apod. poměrně rychle.

Otázkou ovšem zůstává, proč člověk vůbec nemocný je. Neboť funkční imunitní systém si s běžnou infekcí většinou poradí již v samém počátku a žádné angíny se tudíž nekonají. Zde se pak dostáváme k problémům chronickým. Logicky - čím déle / čím více let se problémy nakupují, tím déle se budou také odčišťovat. Odčistit letité problémy během pár dní nejde. U něčeho to může trvat týdny, u něčeho měsíce, u něčeho jiného i roky. Každý člověk je jiný a alternativní medicína má za úkol odstranit příčinu a posílit organismus - a to nejlépe jednou provždy.

Proces lze však podstatně urychlit - a to vůlí, pozitivním myšlením a disciplínou každého konkrétního člověka. Disciplínou týkající se jednotlivých souvisejících doporučení - ať už úpravy jídelníčku, životního stylu nebo těch z oblasti psychosomatiky.

Každý krůček se zde počítá...a nakonec i sčítá.

Ten, kdo si bude do nekonečna opakovat "zlomím si nohu"....ten si jí s největší pravděpodobností co nevidět i zlomí. A opačně - ten, kdo uvěří, že to dokáže....ten se s největší pravděpodobností uzdraví i z věcí z lékařského pohledu nemožných.

Zažila jsem to u sebe, zažila jsem to u mnoha klientů....věřte nebo ne, ale přesně tak to funguje.

S čím Vám mohu pomoci a ráda pomohu:

  • s identifikací jednotlivých patogenů, které je třeba z organismu odstranit.
  • s nastavením detoxikačního programu 
  • s jednotlivými doporučeními týkajícími se změny jídelníčku, správného pitného režimu, pohybových aktivit apod.
  • s nastavením trvalých změn, které povedou k znovuzískání Vaší životní vitality a udržení trvalého zdraví.
  • s "vedlejšími produkty" správně provedené očisty organismu, kterými jsou věci více než příjemné - například úbytek hmotnosti či "zmizení" velké části celulitidy či vrásek.

S čím Vám pomoci nemohu:

  • s Vaším vlastním odhodláním. Nemohu se chtít uzdravit za Vás a nemohu se za Vás mít ráda. Věřit, chtít a trochu se snažit musíte hlavně Vy sami:-). "Samo" se nespraví nic. "Samo se totiž ani nic "nerozbilo".... :-)

Pro koho je detoxikace vhodná:

  • detoxikace je vhodná pro všechny, kteří chtějí získat zpět svoji životní vitalitu, chtějí zůstat zdraví a jsou ochotni pro sebe taktéž sami něco udělat.

Pro koho pak detoxikace vhodná není:

  • .... není vhodná pro ty, kteří si myslí, že sami nemusí dělat vůbec nic a vše se zpraví přes noc a samo. A v konečném důsledku ani pro ty, kteří nevěří, že to vůbec může fungovat.....

Všechny přístroje či postupy uvedené na tomto webu nenahrazují odbornou lékařskou péči, proto nemohou být použity k potvrzení, vyvrácení ani stanovení diagnózy a slouží pouze jako informační pomůcka pro nastavení změn životního stylu.

Toto pracoviště není lékařským zařízením.